ŽALGIRIS vs VIESULAS 32:23 (19:13)

19 Gru

Žalgirietės nugalėjo Klaipėdos rankininkes ne taip jau lengvai – kaip atrodo rungtynių rezultatas. VIESULO-DRAGŪNO rankininkės rungtynių pradžioje net pirmavo 8:7,toliau 11:9, 12:11. Ir tik per pirmojo kėlinio paskitiniąsias 10 minučių kaunietės pelnė 9 įvarčius, o  varžovėms leido įmesti tik 1 įvartį. Tokiu būdu pavyko pirmą kėlinį laimėti 6 įvarčių skirtumu.

Antrąjį kėlinį klaipėdietės spurtavo ir kėliniui įpusėjus žalgirietes prisivijo sumažindamos skirtumą iki 4 įvarčių 25:21.  Antrojo kėlinio pabaiga vėl buvo palankesnė kaunietėms, kurios per 12 minučių įmetė 7 įvarčius ir praleido tik 2.

Žalgiriečių žaidimo problema buvo individualaus žaidimo meistriškumo problema: žalgirietės negebėdavo apsiginti  1 x 1, o puolant – negebėdavo įveikti varžoves 1 x 1. Kaunietės net 16 minučių žaidė mažuma, o Ramunė Poškutė buvo pašalinta net tris kartus ir dėl ko toliau negalėjo žaisti.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės bus žaidžiamos jau 2022 metais sausio 15 d. Kaune su Šiaulių miesto rankininkėmis.